NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

ZA JAK DLOUHO KÓD OBDRŽÍM?

Aktuální termín dodání je uveden pod pokyny pro objednání. Obvykle je to do 14dnů od přijaté platby. Uznávám ovšem dokonalé načasování a zásilku odesílám podle stavu Tvého aktuálního pole. Respektuj a přijmi, že k fyzickému spojení ve hmotě dojde v co nejvhodnějším termínu pro Tebe.

JE MOŽNÉ, ŽE SE UŽ NĚCO DĚJE PO OBJEDNÁNÍ, JEŠTĚ DŘÍVE, NEŽ KÓD DOSTANU?

ANO, většinou probíhají tyto 3 fáze. Každý je však jedinečný a individualita na jiné úrovni poznání a vědomí. Doporučuji věnovat více času pozorování sebe a svých osobních vjemů a vést si zápisky nebo deník, souvislosti se mohou ukázat v čase později. Někdy je to jako protržená hráz a informací nebo vhledů chodí mnoho. 1.fáze - Většinou se dostáváš do procesu již dnem objednání. Změny ve Tvém životě mohou být začínat již v době načítání Tvého pole a při jeho tvorbě. I když kód ještě nemáš fyzicky, může po zhmotnění docházet k viditelnějšímu pocitu nutkání posunu, znatelnějšímu vnímání svých potřeb a nezbytně se připomenou dlouho odkládané změny. 2.fáze – V případě zájmu zasílám po dokončení zakázky foto předem. Okamžikem, kdy kód uvidíš, začíná vzájemné ladění se na sebe a současně se Ti aktivuje rozvzpomínání na hvězdnou podstatu duše. Mohou se zintenzivnit sny, být na neobvyklá témata nebo se můžeš ve snech setkávat s předky, jinými civilizacemi či cestovat. 3.fáze – V den odeslání a po dobu, co je kód na cestě za Tebou nabývá transformační synchronizace na intenzitě. Můžeš pociťovat radost, nervozitu, neklid, úlevu, harmonii i vzrušení.

CO MÁM DĚLAT S KÓDEM, AŽ HO DOSTANU? JE POTŘEBA HO AKTIVOVAT?

Při prvním kontaktu s kódem dochází automaticky k synchronizaci a revitalizační aktivaci - je ideální mít pro sebe klid a dostatek času. Není třeba žádná speciální aktivace. Neřeš, jak kód patří, kde je nahoře a kde dole 🙂 pokud možno vypni mysl. Jen se dívej, nechej na sebe působit barvy a tvary, dýchej… Tvary se mohou začít měnit, prolínat nebo rozpohybovat. Barvy se mohou měnit, můžeš vidět nějaký vhled, obraz, zvíře, část vesmíru, můžeš se do karty nořit… Buď pouhým pozorovatelem a nech to plynout. Kód si vystav na viditelné místo, nebo ho měj při sobě – buďte co nejvíce v kontaktu.

JAK MÁM S REVITALIZAČNÍM KÓDEM PRACOVAT?

Doporučuji se nechat vést intuicí a svým osobním vedením. Nic není zakázané a nic není dobře nebo špatně. Kód má 4 strany, ze začátku budeš mít pocit, že nějak patří a budeš ho tak stavět a dívat se na něj. Postupem času ho můžeš otáčet, zjistíš, že na Tebe působí zcela jinak, má jiné vyzařování a budeš mít nové vjemy. INSPIRACE - Lze s ním meditovat, přikládat si ho na tělo, dávat si ho na pracovní stůl, noční stolek, na palubní desku do auta, vystavit v koupelně při koupeli, lze s ním pracovat před zrcadlem. Lze na něj stavět sklenici s vodou a revitalizovat si vodu. Můžeš ho nosit do přírody, na slunci nebo při měsíci vypadá jinak. Formát je záměrně volen tak, aby byl i na cesty a vešel se třeba jako záložka do knihy nebo do tašky či kabelky. 13- v tarotu SMRT = transformace, změny a 18 – MĚSÍC = iluze, tajemství, klam – pokládej si otázky, nauč se rozlišovat, využij své strachy a vnitřní sílu ve svůj prospěch, hledej nové způsoby řešení. Věci a události nejsou vždy takové, jaké se zdají být…

JAK PRACOVAT SE VZTAHOVOU DVOJKARTOU VE DVOJICI A JAK INDIVIDUÁLNĚ?

Doporučuji se nejprve propojit každý zvlášť se svoji polovinou. Viz. odpověď na otázku: CO MÁM DĚLAT S KÓDEM, AŽ HO DOSTANU? a poté viz. JAK MÁM S REVITALIZAČNÍM KÓDEM PRACOVAT? Dát si minimálně týden, než spojíte k sobě obě poloviny. Poté si vyhraďte dostatek času, prostor a klid pro spojení dvou karet v celek. Udělejte z toho spolu slavnostní chvíli a užijte si nový rozměr vnímání sebe i toho druhého. Tvé vhledy a indicie, které můžeš dostávat, mohou mít souvislost i s minulými životy. Následně poslouchej svoji intuici a komunikuj s partnerem, kdy potřebuješ užívat a pracovat s kódem sám/sama za sebe a kdy a proč potřebuješ být jindy naopak součástí celku…

MÁM REVITALIZAČNÍ KÓD A RÁD/A BYCH SPOLEČNÝ S PARTNEREM, JE V TOM ROZDÍL?

Osobní kód pracuje s osobním polem, vibracemi, vyzařováním a načítá jedinečnost samostatné osoby. Vztahová karta načítá interakce a komunikaci energetických polí mezi dvěma jedinci včetně vzájemného působení dvou bytostí na sebe navzájem. Každý z nich bude pracovat s jinou částí Tvého vědomí a na jiné úrovni duše. Též Tvůj osobní bude zcela jistě naprosto odlišný od Tvé poloviny vztahového – jiné barvy, tvary, celkové vyzařování…

CO MŮŽE MÉ FIRMĚ PŘINÉST REVITALIZAČNÍ ERB?

Pomůže zharmonizovat proces změn, restrukturalizaci nebo transformaci s ohledem na současný stav podnikatelského prostředí. Může pomoci v orientaci mezi potřebami cílové skupiny a potencionálních zákazníků nebo s upevněním pozice na trhu, zdravým vývojem a případnou expanzí. Může ukázat směr, kterým se má firma dále vyvíjet nebo odhalit zcela nové zaměření. Může otevřít nové úrovně komunikace a vyzdvihnout potenciál z firemních interakcí. Harmonizuje a uvádí do souladu vztahy s klienty, dodavateli i zaměstnanci a zároveň tyto vztahy a narovnává, aby byla zachována rovnováha energetické výměny. Má vliv na všechny zaměstnance a externí spolupracovníky.

JAK DLOUHO REVITALIZAČNÍ KÓD PŮSOBÍ?

Kód nemá omezenou účinnost ani dobu platnosti. Funguje však v součinnosti prostředí (okolí) a jednotlivce. Je možné, že po nějaké době, kdy se posune hranice Tvého poznání, rozšíří se Tvé vědomí nebo se zásadně promění ať už prostředí nebo Tvé blízké okolí, budeš mít pocit, že potřebuješ jít zase o kus dál. V tu dobu je možno zažádat o nový kód dle aktuálního stavu pole. Nedoporučuji však dříve než za půl roku od prvního kódu.

JE REVITALIZAČNÍ KÓD VHODNÝ PRO DÍTĚ / PRO ZVÍŘE?

ANO, je to harmonizátor pro všechny bytosti. Děti i zvířata na barvy a tvary reagují pozitivně a při sladění se s kódem na nevědomé úrovni dochází ke zklidnění a vnitřnímu smíru s polem, ve kterém se dítě/zvíře nachází. Kód podporuje ojedinělost dítěte/zvířete a kód posiluje jeho nebývalou vzácnost a zároveň důležitost pro rodinu a rod a propisuje to do pole, kde se nachází.

MOHU MÍT VZTAHOVOU DVOJKARTU S VÍCE LIDMI?

MOHU MÍT VZTAHOVOU KARTU S VÍCE LIDMI? ANO. Vztahová karta načítá vzájemné působení dvou bytostí na sebe navzájem. Můžeš tedy mít zároveň např. vztahovou kartu s partnerem, s jedním z rodičů a s dítětem – to znamená: budeš mít 3 karty a každá bude ve zcela jiných vibracích a ponese jinou informaci.

MÁM REVITALIZAČNÍ KÓD UŽ NAPOŘÁD?

Ano i ne 🙂 Pořád bude Tvoji součástí, stejně jako zkušenosti, prožitky a uvědomění, které Tě formovaly do dnešního dne. Ovšem dnes už vidíš a vnímáš svět a souvislosti jinak… Po nějaké době, kdy se posune hranice Tvého poznání, rozšíří se Tvé vědomí nebo se zásadně promění prostředí kde žiješ, rodinná situace nebo sféra Tvého tvoření (práce) budeš mít pocit, že to, co vidíš a vnímáš je málo, že se potřebuješ posunout. To je vhodná doba kdy můžeš požádat o nový kód dle aktuálního stavu Tvého pole. V současné době nedoporučuji dříve, než za půl roku od prvního kódu.

MOHU SI NECHAT VYTVOŘIT AKTUALIZACI A ZA JAK DLOUHO?

Pokud cítíš, že ve Tvém životě došlo k zásadnímu zlomu, měníš práci, změnilo se rodinné prostředí, prošel/prošla jsi velkou transformační změnou, nebo máš pocit, že už jsi někdo jiný než v době, kdy jsi obdržel/a svůj první revitalizační kód, je správná chvíle. V současné době nedoporučuji dříve než za půl roku od získání prvního kódu.

CHYBÍ TU ODPOVĚĎ NA TVOJI OTÁZKU?

Telefon

+420 732 683 351

E-mail

klara@cestakradosti.cz

Facebook

osobní

Facebook

revitalizační kódy

Skype

klajir